Шеталиште на Тиквари
Бачка Паланка
Библиотека "Вељко Петровић"
Бачка Паланка
Православна црква
Бачка Паланка
Општински суд
Бачка Паланка
Музеј града
Бачка Паланка
Језеро Тиквара
Бачка Паланка
Дворац Дунђерски
Челарево
Carlsberg пивара
Челарево
Коњички клуб
Деспотово
Кочије у којим се возио Јосип Броз Тито
Карађорђево
Ергела коња
Карађорђево
Спомен обележје
Карађорђево
Биста Др. Младена Стојановића
Младеново
Православна црква
Младеново
Православна црква
Нештин
Споменик палим борцима из Другог светског рата
Нештин
Иконостас православне цркве
Нештин
Сремска кућа
Нештин
Еко чесма
Нова Гајдобра
Стара Школа
Нова Гајдобра
Основна школа у Обровцу
Обровац
Изглед једне од улица
Обровац
Православна црква
Параге
Против пожано возило
Пивнице
Споменик у част палим борцима из Другог светског рата
Пивнице
Остаци ровова из Другог свестског рата
Гајдобра
Православна црква
Гајдобра
Споменик настрадалим у периоду од 1912-1920. године
Товаришево
Ловачки дом у Товаришеву
Товаришево
Православна црква
Товаришево
Споменик у знак сећања на Милету Протића и све настарадале у Другом светском рату
Товаришево
Манастир Ђипша
Визић
 

Последње вести

ОО СПС Бачка Паланка на традиционалној манифестацији "Једно је шкембе"

19.10.2019

ДАНАС ЈЕ ДАН ОСЛОБОЂЕЊА ОПШТИНЕ БАЧКА ПАЛАНКА

20.10.2019

САСТАНАК ИО СПС БАЧКА ПАЛАНКА ПРЕД ПРЕДСТОЈЕЋЕ ИЗБОРЕ

11.10.2019

ЛАЖНЕ ТВРДЊЕ ЛАЖНИХ СОЦИЈАЛИСТА

15.12.2016

ХВАЛА ГРАЂАНИМА ЗА ПОДРШКУ

11.05.2016

Фото Галерија

Најновије слике

 

Општински одбор

 

 

БРАТСТВО

1. Јовић Милорад, 1950, дипломирани правник

2. Родић Слободанка, 1977, дипломирани инжењер производног менаџмента

3. Ћирковић Миодраг, 1981, економски техничар

4. Грбо – Дабовић Татјана, 1986, гимназија, студент психологије

5. Роквић Марко, 1983, инжењер заштите животне средине

6. Бајић Милан, 1985, Мастер индустријског инжењерства

7. Кнежевић Војислав, 1963, ветеринарски техничар

8. Скокић Ђорђе, 1950, ветеринарски техничар

9. Борковић Никола, 1937, дипломирани економиста, пензионер

10. Трифуновић Предраг, 1975, дипломирани електротехничар

11. Вујичић Ђорђе, 1980, мастер технолог

12. Малиновић Урош, 1983, мастер индустријског инжењерства

13. Антоловић др Момир, 1967, доктор медицине

14. Пупац Мирослав, 1983, дипломирани правник

15. Пантелић Слађана, 1960, дипломирани економиста

 

ДУНАВ

1. Липовац Борис, 1977, инжењер машинства

2. Мишков Бранислава, 1986, студент на ДИФ-у

3. Ненадић Радмила

4. Рајшп Дејан, 1971, дипломирани економиста

5. Крнета Миленко, 1957, дипломирани правник

6. Бошковић Стеван, 1947, дипломирани правник

7. Максић Војислав, 1975, пољопривредни техничар

 

ЦЕНТАР

1. Баљ др Мирко, 1985, доктор медицине

2. Вишекруна др Мила, 1958, доктор медицине

3. Срдић Јован, 1986, дипломирани правник

4. Црњак Радивој, 1982, инжењер информатике

5. Бошњак Јован, 1941, грађевински техничар

6. Грубор Зоран, 1961, машински техничар

 

8. Шобот Бранислав, 1963, економски техничар

9. Јулинац Нада, дипломирани социолог

 

11. Кисић Звездан, 1964, струковни економиста

12. Вила Дијана, 1972, дипломирани дефектолог

13. Радаковић Мирјана, 1963, дипломирани социјални радник

 

СТАРИ ГРАД

1. Новаковић Љубомир, 1948 , машински техничар

2. Шкорић Слободан, 1954, дипломирани политиколог

3. Јовицки Весна, 1964, дипломирани педагог

4. Пилиповић Никола, 1948, електротехничар

5. Колар Миле, 1956, дипломирани правник

6. Дошен Добрила, 1971, економски техничар

7. Радовић Душан, 1980, машински техничар

8. Живић др Славко, 1950, доктор медицине

9. Михајлов Глиша, 1946, дипломирани правник

 

 

ВИЗИЋ

1. Котарлић Миленко, пољопривредни техничар

 

НЕШТИН

1. Алиђукић Сава, 1956, економски техничар

2. Прерадовић Сретко, 1957, машински техничар

 

ТОВАРИШЕВО

1. Броћета Веселинка, 1973, књиговођа

2. Дорић Новица                                                      

3. Илић Радивој, 1957, машински техничар

 

КАРАЂОРЂЕВО

1. Станимировић Зоран, 1970, машински техничар

2. Нонковић Стевица, 1961, дипломирани политиколог

3. Зимоња Дијана, 1987, саобраћајни техничар

 

СИЛБАШ

1. Милић Сава, 1988, машински техничар

2. Копчок Растислав, 1963, професор историје

3. Милетицки Мирослав, 1941, кројач

 

ДЕСПОТОВО

1. Мирковић Горан, 1969, војни саобраћајац

2. Писарев Пантелија, 1975, машински техничар

3. Гајић Влајко, 1957, трговац

 

ОБРОВАЦ

1. Ајдер Славица, 1953, дипломирани биолог и микробиолог

2. Ивић Биљана, 1968, професор

3. Радман Бојан, 1979, инжењер пољопривреде

4. Тркуља Гојко, 1987, дипломирани економиста

5. Козомора Стеван, 1948, професор физичког

6. Тркуља Јовица, 1985, професор физичког

 

ГАЈДОБРА

1. Окука Драган, 1986, инжењер мерења

 

3. Хрњез Марија,1980 ,струковни економиста

4.  Чалија Светлана, 1963, економски техничар

 

НОВА ГАЈДОБРА

1. Жарковић Данило, 1952, струковни машинац

2. Драговић Радован, 1956, службеник

3. Мајсторовић Милош, 1979, дипломирани економиста

4. Карановић Алекса, 1987, професор историје

5. Буквић Вељко, 1948, трговац

 

МЛАДЕНОВО

1. Срдић Младен, 1949, трговац

2. Бојанић Јасмина, 1983, дипломирани правник

3. Бојанић Љиљана, 1967

4. Недељковић Данијела, 1977, неговатељица

5. Вајагић Миодраг, 1958,

6. Бајић Саво, 1936, економски техничар

7. Кајтез Зоран, 1975, машински техничар

8. Периз Раде                                                                                                            

9. Лугоња Војко, 1943

 

ЧЕЛАРЕВО

1. Шљивар Живко, 1957, угоститељ

2. Божић Арсен, 1977

3. Трнинић Миленко, 1958

4. Медан Срђан,1974, магистар економије

5. Арсенов Мирослав, 1978, дипломирани правник

6. Кешански Јована,1980 ,дипломирани политиколог

7. Латковић др Горан, 1980, доктор медицине

8. Петковић Зоран, 1962, економски техничар        

9. Војводић Бојан, 1984, дипломирани инжињер пољопривреде